Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Grafik służenia

 

NIEDZIELA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

Z

 

7:00

9:00

11:30

16:00

6:30

17:00

6:30

17:00

6:30

17:00

6:30

17:00

6:30

17:00

6:30

17:00

 

1. Mucha Maciej

                                 

2. Skoroniak Wojciech

                                 

3. Guzy Rafał

                                 

4.Paleczny Łukasz

                                 

5. Żmudka Mateusz

                                 

6. Brańka Kamil

                                 

7. Grygiel Bartłomiej

                                 

8. Harańczyk Adrian

                                 

9. Kołata Marcin

                                 

10. Oleksy Damian

                                 

11. Pilch Antoni

                                 

12. Pindel Piotr

                                 

13. Skoroniak Paweł

                                 

14. Stanaszek Dawid

                                 

15. Józefowski Adrian

                                 

16. Polak Krzysztof

                                 

17. Rymarczyk Michał

                                 

18. Talaga Maciej

                                 

19. Wciślak Andrzej

                                 

20. Wróbel Marek

                                 

21. Bebak Bartłomiej

                                 

22. Dobosz Kacper

                                 

23. Fidelus Adam

                                 

24. Pajor Dawid

                                 

25. Włoch Jan

                                 

26. Dobosz Michał

                                 

27. Fidelus Szymon

                                 

28. Gołąbek Jakub

                                 

29. Kołata Józef

                                 

30. Talaga Jakub

                                 

31. Franciszek Talaga

                                 

32. Adamik Mateusz

                                 

33. Gierat  Kacper

                                 

34. Oleksy Patryk

                                 

35. Szwajda Jan

                                 

36. Tomala  Daniel

                                 

37. Wróbel Bartek

                                 

38. Bączek Mariusz