Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kurs wspinaczkowy

oaza

Rdz 15,5-17

Spójrz w niebo!
Kurs Wspinaczkowy odrywa wzrok od ziemi. Kieruje wzrok ku niebu, by słuchać głosu Pana, który mówi: Wyjdź ze swego namiotu! - by doświadczyć, posłuchać, uwierzyć...

Ja jestem Pan, który ciebie wywiodłem z Ur Chaldejskiego!

Każdy z nas ma swoja historię. Każdego z nas Pan wezwał z innego Ur Chaldejskiego by wyruszyć... Na górę Ośmiu Błogosławieństw. Pan składa obietnice... Ale Abram pyta - skąd mam mieć pewność, że stanie się tak jak mówisz? Wtedy zaczyna się akcja?

Pan zawiera z Abramem PRZYMIERZE.

To przymierze zawieramy i my - co rok go odnawiając.
Powołani do wyjścia z naszego Ur Chaldejskiego - z naszego ciepłego i wygodnego życia. Powołani do pójścia pod prąd. Idziemy pod prąd, wspinając się do Ziemi Obiecanej - doGÓRY OŚMIU BŁOGOSŁAWIEŃSTW.

Wspinaczka jest długa i ciężka... Łatwo odpaść od ściany. Wiążemy się liną różańca. Idziemy za Tym, który jest pewnym i zaufanym partnerem. Wiemy że we wspinaczce ważne są trzy pewne chwyty: Modlitwa, Słowo Boże i Wspólnota. I nie można wybierać się w góry bez pewnego sprzętu jakim jest dla nas sumienie, które nieustannie kalibrujemy.

Po całym roku wspinaczki nadchodzi czas na półkę skalną - time for Rest. 15 dni przy wodopoju.
Nie jest łatwo się wspinać.
Nie jest łatwo być tym, który wychodzi z Krupówek by zdobywać szczyty...
Droga pod górę - to droga pod prąd?
Podejmiesz wyzwanie?

3 ZASADY WSPINACZKI & AGENCI


Stronka naszej Oazy została już uruchomiona. 

GALERII możecie już zobaczyć zdjęcia z ostatnich kilku miesięcy.

Zapraszamy też do odwiedzenia działu MULTIMEDIA. Bedą tam pojawiać się ciekawe materiały niosące w sobie przesłanie dobra.

Stronka ciągle jeszcze się tworzy, ale nasza Wspólnota Kursu Wspinaczkowego działa nieprzerwanie. Jeśli masz ochotę spotkać się z nami, to zapraszamy w każdy piątek po wieczornej Mszy Świętej :D

"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj." /Rz 12,21/
www.oazazembrzyce.pl

 PREZENTACJA O NAS :D